Dodana: 15 maj 2018 09:58

Zmodyfikowana: 15 maj 2018 09:58

Ostatnie dni głosowania na projekt Biała Czysta Kulturalna w konkursie LECHstarter

Tylko do czwartku 17 maja, włącznie można głosować w konkursie LECHstarter na projekt Biała Czysta Kulturalna - Biała wpływa na osiedla. W ubiegłym roku, dzięki internetowym głosom mieszkańców Białegostoku i sympatyków pomysłu udało się wygrać grant w wysokości 50 tysięcy na zrealizowanie działań społeczno-kulturalnych na brzegach rzeki Białej w Białymstoku. W tym roku jest szansa, by walczyć o 100 tysięcy zł.

Ilustracja do artykułu Biala_Czysta_Kulturalna-2018-001-fot_Lukasz_Krysiewicz.jpg

Tylko do czwartku (włącznie!) można głosować w konkursie LECHstarter na projekt Biała Czysta Kulturalna - Biała wpływa na osiedla. W ubiegłym roku, dzięki internetowym głosom mieszkańców Białegostoku i sympatyków pomysłu udało się wygrać grant w wysokości 50 tysięcy na zrealizowanie działań społeczno-kulturalnych na brzegach rzeki Białej w Białymstoku. Za to dofinansowanie zorganizowanych zostało prawie 20 wydarzeń. Na rzece ustawiona była scena, która gościła koncerty, potańcówki i warsztaty artystyczne dla rodzin z dziećmi. Darmowe wydarzenia kulturalne przyciągnęły tysiące mieszkańców nad rzekę.

W poprzednim roku scena była ulokowana w kilku lokacjach w centrum miasta, żeby zaznaczyć obecność i przypomnieć o istnieniu samej rzeki. W tym roku Biała chce wpływać na osiedla - dotrzeć z darmową ofertą kulturalną do osiedli od oddalonych centrum Białegostoku. I walczy o 100 tysięcy zł na 2 lata działań. To znaczy, że wydarzenia kulturalne nad rzeką odbędą się zarówno w 2018, jak i 2019 roku.

Jak głosować?

Można głosować bez zakładania konta, jedynie potwierdzając swój głos kliknięciem po zagłosowaniu w link wiadomości przesłanej na podany przez nas e-mail.

 

— Otwórz w przeglądarce adres http://bit.ly/rzekabiala

— Kliknij zielony przycisk ODDAJ GŁOS (jest pod opisem projektu)

— Kliknij przycisk GŁOSUJ

— Podaj imię i nazwisko oraz adres e-mail i klikij ZALOGUJ SIĘ

— Zaznacz pole o ukończonym 18 roku zycia, które znajduje się na samym dole i kliknij PRZEJDŹ DALEJ

— W okienko z opisem projektu Kliknij GŁOSUJ

 

Po zagłosowaniu e-mailem otrzymasz wiadomość z linkiem służącym do potwierdzenia oddania głosu.

 

Można również założyć konto w portalu https://lechstarter.urbanforms.org/ Procedura głosowania jest wtedy identyczna, ale nie trzeba za każdym razem wpisywać swoich danych. Adres http://bit.ly/rzekabiala przenosi bezpośrednio na stronę naszego projektu do zagłosowania.

 

Głosować można raz dziennie do 17 maja włącznie.

 

Efekty ubiegłorocznych działań i program artystyczny można zobaczyć na facebookowej stronie - http://fb.com/BialaCzystaKulturalna/ 

facebook