Dodana: 21 październik 2017 11:54

Zmodyfikowana: 21 październik 2017 11:54

Spotkaj w niedzielę schroniskowe psy na akcji w parku "Jumper"

Październik okazał się bardzo aktywnym miesiącem dla schroniskowych psów oraz wolontariuszy i wolontariuszek! Po PSacerze z radiem, Paradzie Adopciaków i PSIEbiegach kolejna impreza to "Skocz z Jumperem do schroniska". Odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 października, w godzinach 10-13 w Parku Trampolin Jumper przy ul. Bema w Białymstoku. To wspólna inicjatywa Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku, Fundacji "Psi Uśmiech" oraz parku Jumper.

Ilustracja do artykułu Schronisko-3.śniadaniemistrzów(1).jpg
- Impreza to z jednej strony dobra zabawa dla wszystkich, możliwość dowiedzenia się ciekawostek ze świata psów, zobaczenia na czym polega nosework czy fitness dog. Ale przede wszystkim to pomoc dla naszych czworonożnych podopiecznych - mówi kierowniczka Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku Anna Jaroszewicz.

W ramach akcji będzie można m.in. zobaczyć, na czym polega psie tropienie, dowiedzieć się czy psy mogą ćwiczyć fitness. A do tego każdy będzie mógł skakać na trampolinach, wziąć udział w pokazach tańca, pobawić się z robotami. Dochód ze sprzedaży wejściówek będzie przeznaczony na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku.
Na akcji nie zabraknie też schroniskowych psów. Kilkanaście z nich będzie na Was czekało i merdało ogonami przed wejściem do Jumpera.

- Będzie to okazja do zapoznania się z nimi, rozmowy z wolontariuszami, a być może także pokochania któregoś ze schroniaków. To dla nich okazja do zaprezentowania się poza schroniskiem, poznania nowych przestrzeni, zapachów i ludzi - mówi koordynatorka wolontariatu Justyna Januszyk. - W związku ze zbliżającą się zimą, która jest najtrudniejszym okresem dla naszych podopiecznych, przeprowadzimy zbiórkę koców, legowisk, karmy dla psów. Będziemy wdzięczni za każdy dar.


Źródło: Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku

facebook