Organizacje pozarządowe

 • Święto Organizacji Pozarządowych i XVIII Festyn Dobroczynny w Sokółce

  Miniaturka artykułu
  2017-09-23 11:28:42

  Występy lokalnych zespołów, atrakcje dla dzieci i dorosłych, prezentacja organizacji pozarządowych – 23 września w na placu przed kinem Sokół w Sokółce odbywa się Święto Organizacji Pozarządowych połączone z XVIII Rodzinnym Festynem Dobroczynnym. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej.

 • Ryszard Rynkowski zaśpiewa na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci

  Miniaturka artykułu
  2017-09-21 11:51:38

  Fundacja „Pomóż Im” zaprasza na charytatywny koncert do Opery i Filharmonii Podlaskiej, który zainauguruje doroczną akcję społeczną – „Miesiąc Dobroczynności”. Tym razem specjalnie na rzecz Domowego Hospicjum dla dzieci, podlaskiej publiczności zaprezentuje się słynny, polski wykonawca Ryszard Rynkowski. Koncert odbędzie się 7 listopada br. w Operze i Filharmonii Podlaskiej

 • II Podlaski Konwent Regionalny Osób z Niepełnosprawnościami (VIDEO)

  Miniaturka artykułu
  2017-09-20 11:47:32

  Prawie 40 osób uczestniczyło w II Podlaskim Konwencie Regionalnym Osób z Niepełnosprawnościami, który odbył się 20 września w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego. Organizatorami Konwentu byli: Fundacja Aktywizacja, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Podlaski Sejmik Osób z Niepełnosprawnościami. Konwenty są poprzedzeniem III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, który odbędzie się 25 października br. w Warszawie, a hasłem tegorocznego ogólnopolskiego spotkania jest „Za niezależnym życiem”. Konwent w Białymstoku został zorganizowany w piątą rocznicę ratyfikowania przez Polskę Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami.

 • II Podlaski Sejmik i I Regionalny Konwent Osób z Niepełnosprawnościami

  Miniaturka artykułu
  2017-09-17 12:27:46

  Podlaski Sejmik Osób z Niepełnosprawnościami wraz z Fundacją Aktywizacja i Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego mają zaszczyt zaprosić na II Podlaski Konwent Regionalny Osób z Niepełnosprawnościami.

 • Wyjątkowa studniówka na Rynku Kościuszki

  Miniaturka artykułu
  2017-09-12 11:21:19

  Do finału Szlachetnej Paczki pozostało sto dni. To dobra okazja aby poświętować, zachęcić do włączenia się w akcję, a także zaprezentować założenia i działania Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Studniówka odbędzie się we wtorek (12.09) ok. godz. 15.30 pod Pomnik Józefa Piłsudskiego na Rynku Kościuszki w Białymstoku

 • "Równać Szanse" - konkurs grantowy

  Miniaturka artykułu
  2017-09-11 09:20:40

  Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA oraz Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszają do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse”.

 • Ryszard Rynkowski zaśpiewa na rzecz dzieci z białostockiego hospicjum

  Miniaturka artykułu
  2017-09-06 08:03:18

  Fundacja „Pomóż Im” zaprasza na charytatywny koncert do Opery i Filharmonii Podlaskiej, który zainauguruje doroczną akcję społeczną – „Miesiąc Dobroczynności”. Tym razem specjalnie na rzecz Domowego Hospicjum dla dzieci, podlaskiej publiczności zaprezentuje się słynny, polski wykonawca Ryszard Rynkowski.

 • „Tornister pełen uśmiechów”. Sześćset dzieci otrzyma wyprawki szkolne dzięki akcji prowadzonej przez Caritas

  Miniaturka artykułu
  2017-08-30 09:59:51

  Kiedy zbliża się rok szkolny wielu rodziców z niepokojem myśli o powrocie swoich dzieci do szkoły i wydatkach, które się z tym wiążą. Wsłuchując się w te potrzeby Caritas Archidiecezji Białostockiej po raz siódmy wzięła udział w akcji „Tornister pełen uśmiechów”.

 • Konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

  Miniaturka artykułu
  2017-08-22 13:05:39

  Zarząd Województwa Podlaskiego ogłasza konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

 • Woda w zamian za datek na rzecz hospicjum

  Miniaturka artykułu
  2017-08-12 13:19:08

  Podczas panujących od kilku dni afrykańskich upałów Hotel Podlasie & Restauracja Lipcowy Ogród w Białymstoku wyszedł z niecodzienną inicjatywą. Na każdego, kto chciałby zaznać odrobiny ochłody i ugasić pragnienie, w hotelu czeka butelka źródlanej wody. Aby ją otrzymać wystarczy wrzucić datek do ustawionej tam puszki na rzecz podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”.

facebook