Dodana: 10 styczeń 2004 15:09

Zmodyfikowana: 10 lipiec 2017 10:03

Portal Informacyjny Województwa Podlaskiego "Wrota Podlasia"

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1

Kancelaria ogólna urzędu: 85 66 54 549

redakcja@wrotapodlasia.pl

DANE TELEADRESOWE URZĘDU

>> DANE TELEADRESOWE URZĘDU

Telefon i fax ogólny do Urzędu            
Tel. 85 66 54 549            
Fax: 85 66 54 567            

Godziny pracy:            
poniedziałek: 08.00 - 16.00            
wtorek - piątek: 07.30 - 15.30

Przewodniczący Sejmiku: Jarosław Zygmunt Dworzański tel. 85 66 54 400
sejmik@wrotapodlasia.pl

Marszałek: Jerzy Leszczyński tel. 85 66 54 100

Wicemarszałek: Maciej Żywno tel. 85 66 54 110

Wicemarszałek: Anna Naszkiewicz tel. 85 66 54 110

Członek Zarządu: Bogdan Dyjuk tel. 85 66 54 107

Członek Zarządu: Stefan Krajewski tel. 85 66 54 107

Sekretarz Województwa: Bogdan Minkiewicz tel. 85 66 54 108

Skarbnik: Henryk Gryko tel. 85 66 54 118

Urszula Arter (tel. 85 66 54 589)
rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego
urszula.arter@wrotapodlasia.pl 

Wiesław Żyliński (tel. 85 66 54 612)
dyrektor Gabinetu Marszałka
wieslaw.zylinski@wrotapodlasia.pl

 

Redakcja Wrót Podlasia

Agnieszka Tyszkiewicz (tel. 85 66 54 446)
kierownik redakcji
agnieszka.tyszkiewicz@wrotapodlasia.pl
informacje z Zarządu Województwa, samorząd województwa, sesje sejmiku Województwa, instytucje administracji rządowej i samorządowej, kultura, oświata, turystyka, gospodarka, promocja, wydarzenia religijne, sport

Anna Augustynowicz (tel. 85 66 54 492)
aktualności, region, zdjęcia, sport, edukacja, strona fb
anna.augustynowicz@wrotapodlasia.pl

Magdalena Kleban (tel. 85 66 54 445)
magdalena.kleban@wrotapodlasia.pl
aktualności, region, zarząd województwa, samorząd, sesje sejmiku Województwa, kultura (Teatr Dramatyczny, WOAK, BOK, Wierszalin, Muzeum Wsi, Pogranicze), fundusze unijne, konkursy, patronat medialny Wrót Podlasia

Aneta Kursa, zastępstwo za Agnieszkę Lewicką-Łomaszewicz (tel. 85 66 54 492)
aneta.kursa@wrotapodlasia.pl
aktualności, region, kultura (Opera i Filharmonia Podlaska, BTL, Muzeum Podlaskie, Arsenał, Galeria Slendzinskich), środowisko i rolnictwo, promocja województwa, historia, religia 

Bogdan Bednarek (tel. 85 66 54 441)
bogdan.bednarek@wrotapodlasia.pl
video, iTV Wrota Podlasia

Wojciech Oksztol (tel. 85 66 54 492)
wojciech.oksztol@wrotapodlasia.pl
zdjęcia, video

Redakcja Wrót Podlasia zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w materiałach (treść informacji, komunikatów, załączniki, plakaty, grafiki i zdjęcia) nadsyłanych na adres serwisu.


Stroną POKL i RPOWP, którch linki są na Wrotach Podlasia zarządzają i administrują:

  • Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym

ul. Poleska 89

15-874 Białystok

 

e-mail: sekretariat.rpo@wrotapodlasia.pl

 

Infolinia: 0801 308 013

  • Departament Europejskiego Funduszu Społecznego

u. Kleeberga 20
Białystok
tel. 85 6548 200

Infolinia: 0801 308 013

facebook