Dodana: 6 wrzesień 2018 12:46

Zmodyfikowana: 6 wrzesień 2018 12:46

Up To Date Festival 2018

Akcja 50+, pocztówka dla Babci, kompot gratis i oczywiście olbrzymia dawka muzyki - festiwal rozpoczyna się 7 września. To najwyższy czas, by zapoznać się ze szczegółowym programem wydarzenia!

Ilustracja do artykułu 4 - Przemysław Sejwa.jpg

AKCJA 50+

W czasie dziewiątej edycji Up To Date Festival ponownie powraca akcjaa 50+. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć „naszej” kultury muzycznej. Byłoby nam niezwykle miło, gdybyście chcieli na festiwal Up To Date przyjść ze swoimi rodzicami, babciami czy ciotkami. Wejdźcie w tę samą przestrzeń i wspólnie cieszcie się muzycznym światem, który dla Was tworzymy.

 

ZASADY SĄ PROSTE:

→ W dniu festiwalu każda osoba mająca powyżej pięćdziesięciu lat może uczestniczyć w nim za darmo. Wystarczy dowód osobisty.

→ Warto spieszyć się z przyjściem, bo ta oferta zależy od liczby uczestników i na pewno nie będzie trwała przez całą imprezę.

→ Organizatorzy aastrzegają sobie prawo do odwołania akcji „50+" w dowolnym momencie z powodu ograniczonej pojemności obiektu.

→ Akcja dotyczy wyłącznie wydarzeń na Stadionie Miejskim, nie dotyczy więc Centralnego Salonu Ambientu, który odbywa się w innych lokalizacjach.

 

WYŚLIJ POCZTÓWKĘ DO BABCI

Mimo że akcja nazywa się "Wyślij pocztówkę do Babci", to kierowana jest do rodzin i najbliższych osób uczestników Festiwalu.
-Chcemy, aby uczestnicy zrobili miłą niespodziankę pozdrowieniami z Białegostoku, z Festiwalu, przy pomocy naszej pocztówki – za darmo – podkreślają organizatorzy.

 

CO / GDZIE / JAK:

→ Koszt:

Za friko!

→ Czas trwania:

W godz. 19:30—1:00 lub do wyczerpania pocztówek i znaczków. Kto pierwszy ten lepszy!

→ Co musisz mieć:

Wszystko będzie, wystarczy mieć adres

 

PROSTE ZASADY GRY:

→ Przygotuj adres

→ Wybierasz pocztówkę

→ Napisz coś od serca i zaadresuj

→ Wybierasz znaczek

→ Przyklejasz znaczek

→ Wrzucasz do pięknej czerwonej skrzynki Poczty Polskiej

→ Czekasz na odzew

PSS SPOŁEM BIAŁYSTOK + UP TO DATE FESTIVAL = KOMPOT GRATIS

Do każdego posiłku w barach PSS dla uczestników Festiwalu kompot gratis po okazaniu opaski festiwalowej. Promocja obowiązuje w dniach 8.09 i 9.09 w barach:

→ Centrum Astoria, ul. Sienkiewicza 4

→ Bar Podlasie, ul. Rynek Kościuszki 15

→ Bar Hermes, ul. Zagórna 10

→ Bar Słowiański, ul. Piastowska 11

→ Bar Topolanka, ul. Wasilkowska 22/24

→ Bar Tęcza, ul. Brzechwy 3

 

UP TO DATE FESTIVAL SHOP / Pozdro Techno

 

W festiwalowym sklepie pojawią się nowe wzory ubrań wypracowane na bazie tegorocznej identyfikacji wizualnej festiwalu. Będzie eklektycznie i rave'owo.
- Czujemy, że odbiorcy pokochają nasze nowe ciuchy. Dostępna będzie również odzież Pozdro Techno w formie wyprzedaży zeszłorocznych kolekcji. Zapraszamy do Up To Date Shop w godzinach 20.30-01.00 – będzie tam na Was czekać ekipa szalonych sprzedawców, u których wszelkie negocjacje cenowe oraz ciekawe bartery są mile widziane! – zachęcają organizatorzy

 

KINO ŻUBROFFKA

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA zaprezentuje w Kinie ŻUBR klipy muzyczne autorstwa twórców z północno-wschodniej Polski w ramach akcji Filmowe Podlasie Atakuje, klipy muzyczne z konkursów na najlepszy klip Festiwalu ŻUBROFFKA oraz zestaw specjalny klipów z Festiwalu AZYL na Słowacji. 

***

Szczegółowy program UTDF

 

 

 

 

 

źródło UTDF
oprac.ak

 

facebook