Dodana: 25 wrzesień 2018 10:17

Zmodyfikowana: 25 wrzesień 2018 10:17

Recital Kacpra Kuszewskiego „Album rodzinny" w Kreatywnym Centrum Kultury w Bielsku Podlaskim

To pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojnia, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swingu, charlestona i tanga.

Ilustracja do artykułu kacper kruszewski.jpg

Zapraszamy w niedzielę, 30 września o godz. 19. 

Recital przeplatany jest konferansjerką, na którą składają się m.in. cytaty z poradników deklamatoryki z początku XIX wieku, fragmenty podręcznika dobrych manier czy anegdoty rodzinne, które wywołują salwy śmiechu publiczności. W czasy minionej epoki przenosi nas również scenografa i wizualizacje, na które składają się stare fotografie wyświetlane w trakcie piosenek.

Przedstawiam Państwu kolekcję hipotetycznych portretów moich prawdopodobnych krewnych w formie piosenek w stylu retro i zapraszam do liryczno-humorystycznej podróży w czasie. Oto historie, które niekoniecznie się zdarzyły, ale zdarzyć się mogły… ~ Kacper Kuszewski

WYSTĘPUJĄ:
Kacper Kuszewski - vocal
Tomasz Krezymon – fortepian

Kacper Kuszewski - aktor Teatru Pieśń Kozła we Wrocławiu. Od 2000 roku wciela się w rolę Marka Mostowiaka w serialu TVP2 - "M jak Miłość". Brał udział w 3. edycji programu "Jak oni śpiewają" Polsatu, występował w 13. edycji programu TVN "Taniec z gwiazdami", gdzie zajął 1. miejsce w finale. W marcu 2015 r. wydał debiutancki album studyjny zatytułowany "Album Rodzinny". W latach 2016-2018 był wokalistą zespołu "Leszcze" Jesienią 2017 telewizja Polsat wyemitowała ósmą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z udziałem Kuszewskiego. Od dziewiątej edycji zasiada za panelem jurorskim show.

Godz. 19.00.

BILETY:
- 45 zł w przedsprzedaży
- 50 zł w dniu występu
Bilety można zakupić w Kreatywnym Centrum Kultury (po wcześniejszym umówieniu się) lub w The Barber House (ul. Mickiewicza 25/3d, 17-100 Bielsk Podlaski). Rezerwacji można dokonać mailowo biuro@kreatywnybielsk.pl lub telefonicznie 500 711 606.

facebook