Dodana: 7 styczeń 2019 15:28

Zmodyfikowana: 7 styczeń 2019 15:28

Nowy Rok z Książnicą Podlaską

Już 7 stycznia 2019 r. rusza druga edycja akcji „Nowy Rok z Książnicą Podlaską”, a wraz z nią konkursy i moc upominków dla Czytelników – zarówno nowych, jak i tych, którzy już korzystają z zasobów Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu nowy rok z książnicą podlaską.jpg

- Jednym z głównych zadań Książnicy Podlaskiej jest promocja i dbałość o rozwój czytelnictwa, stąd pomysł by nagrodzić naszych stałych użytkowników oraz zachęcić nowe osoby do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę – mówi Jolanta Gadek, dyrektor Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. - Akcja „Nowy Rok z Książnicą Podlaską” została bardzo dobrze przyjęta przez naszych Czytelników, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć.

 

Na 30 pierwszych (nowych) Czytelników, którzy zarejestrują się w Wypożyczalni Głównej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A czekają Wyprawki Czytelnicze. Wraz z kartą biblioteczną Czytelnicy otrzymają upominki, m. in. torby płócienne, ołówki, długopisy, zakładki i publikacje wydane przez Książnicę Podlaską.

 

Każdy ma szansę zostać Czytelnikiem Dnia, Tygodnia lub Miesiąca!

 

Czytelnik Dnia – konkurs zakłada nagrodzenie Czytelnika, który jako co 100 osoba wypożyczy książkę w danym dniu. Konkurs ma charakter statystyczny, a nagrodą jest drobny upominek.

Czytelnik Tygodnia - w każdy poniedziałek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A)  wywieszony zostanie plakat z przygotowanym pytaniem, dotyczącym Książnicy Podlaskiej. Obok stanowiska do wypożyczania książek ustawione zostanie oznakowane pudełko, do którego będzie można wrzucać odpowiedzi na specjalnie przygotowanym formularzu konkursowym. Wyłoniony zwycięzca otrzyma książkę i pakiet gadżetów.

Czytelnikiem Miesiąca zostanie osoba, która wypożyczy najwięcej książek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A). Zwycięzca otrzyma książkę i zestaw gadżetów.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: www.ksiaznicapodlaska.pl/

 

Zabawa trwa od 7 stycznia do końca miesiąca.

 

 

facebook