Dodana: 7 styczeń 2019 11:44

Zmodyfikowana: 7 styczeń 2019 11:44

Fundacja Spe Salvi zaprasza do wzięcia udziału w XIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Kolęda z Gwiazdą

Festiwal kolęd odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w sali Centrum Wystawienniczo - Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu KzG_plakat_2019_net.jpg
Program o g. 13.00 rozpocznie XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem „...z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło.” /Mt 1, 20/. Wystąpią zgłoszeni uczestnicy Przeglądu w trzech grupach: przedszkolaki, wykonawcy ze szkół i instytucji a w ostatniej części uczestnicy zgłoszeni z parafii. Festiwal zakończy się koncertem kolęd w wykonaniu zaproszonej gwiazdy - w tym roku będzie to Gabriela Gąsior z zespołem Holy Noiz.
Udział uczestników oraz publiczności w wydarzeniu jest bezpłatny.
Do udziału w Przeglądzie zaproszeni są soliści, chóry, zespoły oraz schole. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres mailowy podany w regulaminie (do pobrania w załącznikach poniżej).
Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowy dyplom, w przerwie organizatorzy zapewniają uczestnikom słodki poczęstunek oraz napoje. Na zakończenie zapraszamy do wspólnego kolędowania z gwiazdą - w tym roku będzie to Gabriela Gąsior z zespołem Holy Noiz.
SYLWETKA
Gabriela Gąsior - wWokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Przygotowała oraz poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kier. Adama Sztaby, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r. Koncert kolęd w wykonaniu Gabrieli Gąsior z zespołem Holy Noiz to popularne, polskie kolędy i pastorałki w oryginalnych, niecodziennych aranżacjach w stylu gospel, muzyki świata (fuzja etnicznych wpływów muzycznych z rejonu Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Południowej czy polskiego Podhala) rytm’n’blues, soul, jazz-rock czy rock.
Szczegółowe informacje, regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej oraz na stronie internetowej 

Pliki do pobrania

facebook