Dodana: 18 maj 2018 10:05

Zmodyfikowana: 18 maj 2018 10:05

Szkolenia dla wnioskodawców pierwszego naboru wniosków w Programie Polska-Rosja zostały zakończone

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Polska-Rosja (WST) przeprowadził serię szkoleń dla wnioskodawców w ramach trwającego pierwszego naboru wniosków. Podczas spotkań zaprezentowano ogólne informacje o naborze wniosków oraz przedstawiono pakiet aplikacyjny, wskaźniki produktu i rezultatu, kwalifikowalność wydatków, budżet projektu oraz zasady udzielania zamówień w ramach projektu. Po każdej z części beneficjenci mieli okazję zadawania pytań.

Ilustracja do artykułu md_DSC05698.JPG

Szkolenia zostały zorganizowane pomiędzy 26 kwietnia a 10 maja. Trzy szkolenia odbyły się po polskiej stronie granicy, tj. w Białymstoku, Olsztynie oraz Gdańsku oraz jedno po stronie rosyjskiej – w Obwodzie Kaliningradzkim. W szkoleniach łącznie uczestniczyło 350 osób.

 

Wszystkie prezentacje w trzech wersjach językowych zostały zamieszczone na stronie internetowej Programu, w zakładce „Nabór wniosków – materiały ze szkoleń”.

 

Nabór wniosków w Programie trwa do 16 lipca 2018 r.

 

WST, aby dodatkowo wesprzeć beneficjentów w przygotowywaniu projektów, zorganizuje praktyczne warsztaty z przygotowywania formularzy aplikacyjnych w generatorze wniosków. Rejestracji na spotkania w Kętrzynie, Suwałkach i Nowym Dworze Gdańskim mogą Państwo dokonać do dn. 22.05.2018 r. klikając w poniższy link:  https://www.plru.eu/pl/aktualnosci/234,Warsztaty-praktyczne-z-przygotowywania-formularzy-aplikacyjnych-w-generatorze-wnioskow

 

Rejestracja na warsztaty w Kaliningradzie zostanie przeprowadzona przez Oddział WST w Kaliningradzie.

 

 

 

Za:  https://www.plru.eu/pl/aktualnosci/248,Szkolenia-dla-wnioskodawcow-pierwszego-naboru-wnioskow-w-Programie-Polska-Rosja-zostaly-zakonczone 

 

facebook