Dodana: 28 sierpień 2018 15:07

Zmodyfikowana: 28 sierpień 2018 15:07

Start-upy poszukiwane! Luksemburg czeka

Warto zgłosić swoją firmę i wyjechać na konferencję biznesu do Luksemburga. To świetna okazja do nawiązania kontaktów. Koszty transportu i zakwaterowania pokrywa organizator.

Ilustracja do artykułu Luxemburg_BW_2016-09-15_11-46-49_stitch.jpg

12-13 grudnia 2018 roku w Luksemburgu odbędzie się Polsko-Luksemburska Konferencja Biznesu, organizowana przez Luksembursko-Polską Izbą Handlową, pod auspicjami ambasad obu krajów. Tematem przewodnim konferencji będzie rozwój polskich start-upów z branży FinTech i RegTech.

W ramach konferencji okazję do zaprezentowania się uzyska 10 wyselekcjonowanych, aktywnych w branży finansowej start-upów, z których trzem przyznana zostanie następnie nagroda za najlepiej zrealizowaną inicjatywę innowacyjną. Start-upy zainteresowane udziałem w wydarzeniu powinny wypełnić formularze zgłoszeniowe i skierować je na adres: info@lpcc.lu. Zgłoszenia można przesyłać do 30 września tego roku.

Spośród przedstawionych zgłoszeń specjalna komisja do 31 października wybierze firmy, które zostaną zaproszone do udziału w konferencji. Dzięki zaangażowaniu sponsorów organizator pokrywa koszty transportu i zakwaterowania w wysokości 500 euro dla każdego z uczestników.

Formularz zgłoszeniowy jest w załączniku poniżej i pod adresem:

http://www.poir.gov.pl/Strony/wiadomosci/Polsko-Luksemburska-Konferencja-Biznesu-poszukuje-start-upow

Fot. Wikipedia

Pliki do pobrania

facebook