Dodana: 22 grudzień 2017 09:16

Zmodyfikowana: 22 grudzień 2017 12:07

Ostatni nabór wniosków w Programie Interreg Europa

W trakcie siódmego posiedzenia Komitetu Monitorującego program Interreg Europa (12-13 grudnia 2017 roku, Tallin) omawiano kwestię czwartego naboru wniosków. Ustalono, że odbędzie się on w pierwszej połowie 2018 roku.

Ilustracja do artykułu image005 (1).png

Otwarcie 4. naboru planuje się na kwiecień, a zakończenie - na połowę czerwca 2018 roku. Prawdopodobnie wnioski będzie można składać we wszystkich priorytetach.
Udostępnione zostaną także wszystkie środki Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pozostające w dyspozycji programu, z przeznaczeniem na projekty.

 

Ostateczna decyzja zostanie podjęta przez Komitet Monitorujący w dniach 13-14 marca 2018 roku w Sofii. Szczegółowe informacje na temat 4. naboru będą znane wkrótce po spotkaniu.

Informacje o programie 

* <https://www.interregeurope.eu/> Oficjalna strona programu, prowadzona przez Wspólny Sekretariat w języku angielskim.
 
<http://www.ewt.gov.pl/strony/o-programach/przeczytaj-o-programach/programy-europejskiej-wspolpracy-terytorialnej/interreg-europa/> Informacje o programie po polsku, w serwisie Europejskiej Współpracy Terytorialnej prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju.


* Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa
Ministerstwo Rozwoju
Departament Współpracy Terytorialnej
Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej w Katowicach tel. 32 253 90 08 osoba do kontaktu: Anna Stol ( <mailto:Anna.Stol@mr.gov.pl>
Anna.Stol@mr.gov.pl)
 <http://www.ewt.gov.pl/> www.ewt.gov.pl

Udostępniamy również prezentację o Programie z poprzedniego naboru prezentowaną w kwietniu 2017 r. na konferencji w Białymstoku (link do prezentacji)

 

Za: http://www.ewt.gov.pl/strony/wiadomosci/4-ostatni-nabor-interreg-europa/

 

 

 

 

Pliki do pobrania

facebook