Dodana: 16 sierpień 2018 10:31

Zmodyfikowana: 16 sierpień 2018 10:47

Luna i Achilleas w Wigierskim Parku Narodowym

Road Trip Project to projekt promocji turystycznej Unii Europejskiej. W cztery trasy po charakterystycznych regionach Europy udały się cztery pary. Dziś do Wigierskiego Parku Narodowego zawitali bohaterowie trasy bałtyckiej - Luna z Madrytu (23 lata) i Achilleas z Aten (22 lata).

Ilustracja do artykułu road2.jpg

W Polsce mają przebywać od 16 do 22 sierpnia. Dziś czas na Podlaskie. Lina i Achilleas odwiedzą Wigierski Park Narodowy, który umiejętnie korzystał z funduszy europejskich. Zwiedzą wystawę przyrodniczą, pospacerują po ścieżce edukacyjnej, odbędą rejs statkiem ze szklanym dnem o nazwie "Leptodora".

Udział w projekcie bierze udział 8 osób, obywateli lub mieszkańców Unii Europejskiej, którzy zostali wybrani w castingu. Warunek: wiek między 18 a 30 rokiem życia, znajomość języka angielskiego. To jedyne warunki stawiane potencjalnym podróżnikom.

Duety ruszyły w niezapomnianą podróż minibusem po Europie. Podczas podróży poznają mieszkańców i doświadczą kolorytu miejsc, które przyjdzie im odwiedzić. Odkrywają projekty, które zmieniły życie miejscowych ludzi na lepsze, zwiedzają nieznane obszary i doświadczają widoku wspaniałych krajobrazów. Swoimi wrażeniami dzielą w mediach społecznościowych i internecie.

W wyprawie śródziemnomorskiej bierze udział Fabian (25 lat) z Litwy i Yldau (24 lata) z Holandii. W wyprawie atlantyckiej: Luisa (26 lat) z Niemiec i Louis (21 lat) z Belgii, w wyprawie dunajskiej: Susann (21 lat) z Estonii i Kenneth (20 lat) z Irlandii.

Realcja z podróży na stronie Road Project

https://roadtriproject.eu/route-details/baltic/ 

 

 

 

facebook