Dodana: 8 październik 2017 13:24

Zmodyfikowana: 8 październik 2017 13:25

Transfer do kariery. Studencie architektury, daj się odkryć!

Nie czekaj na los, weź sprawy w swoje ręce. Projekt „Absolwent w Transferowni – komunikacja marki w architekturze” to zaproszenie do intelektualnej przygody i sprawdzenia siebie. Gotowy do podjęcia wyzwania? Zgłoś się do projektu, zdobądź doświadczenie, a może także główną nagrodę wysokości 10.000 zł.

Ilustracja do artykułu Absolwent w Transferowni 3.png

Co roku nowa grupa ambitnych studentów i absolwentów różnych kierunków studiów głowi się nad rozwiązaniem realnych problemów biznesowych. Każda edycja jest inna, ale wszystkie równie emocjonujące. Element współzawodnictwa, wiele pomysłów, świetna atmosfera i konkretne efekty spotkań – to wszystko daje Ci gwarancję, że nie będziesz się nudzić i niewykluczone, że w ten sposób rozpoczniesz swoją karierę zawodową.

 

Co czeka na tegorocznych studentów w Transferowni?

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz firma CEDC International zapraszają do udziału w projekcie absolwentów kierunków Architektury i Architektury Wnętrz oraz studentów ostatnich lat tych kierunków z podlaskich uczelni. 

Uczestnicy utworzą dwie grupy, które będą konkurować ze sobą o jak najlepsze rozwiązanie zadania przygotowanego przez Partnera projektu – firmę CEDC International. Będzie to projekt koncepcyjny strefy wejścia i holu siedziby „Polmos” Białystok S.A. przy ul. Eelewatorskiej w Białymstoku.

 

Zespoły projektowe wspierać będą mentorzy - pracownicy naukowi oraz przedstawiciele firmy CEDC International. 

 

Dodatkowo każdy z uczestników projektu weźmie udział w szkoleniach z zakresu Business Model Canvas, Networkingu, Zarządzania czasem, Design thinking oraz Wystąpień publicznych.

 

O zwycięstwie będą decydowały przede wszystkim innowacyjność rozwiązania, przewaga konkurencyjna projektu, a także gotowość projektu do wykorzystania komercyjnego. 

 

Nagrody: po 10.000 zł dla każdej osoby ze zwycięskiego zespołu.

 

Projekt realizowany będzie w Transferowni – kreatywnej przestrzeni zlokalizowanej w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz w siedzibie „Polmos” Białystok S.A.

 

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w projekcie należy uzupełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, wraz z elektroniczną wersją rozwiązania zadania rekrutacyjnego. Zadanie polega na zaprojektowaniu i przedstawieniu w formie wizualnej koncepcji abstrakcyjnej przestrzeni (3-wymiarowej), w której wnętrze harmonijnie łączy się z zewnętrzem.

 

Termin zgłoszeń to 22 października 2017 r.

 

Formularz do pobrania na stronie: https://bpnt.bialystok.pl/PL/aktualnosci/absolwent-w-transferowni-iii-edycja. Nie przegap takiej szansy!

 

źródło: BPNT

oprac.ak

facebook