Dodana: 22 sierpień 2018 13:03

Zmodyfikowana: 22 sierpień 2018 13:03

Prawie 1400 miejsc na 16 kierunkach - trwa rekrutacja na studia niestacjonarne (zaoczne) na Politechnice Białostockiej

Najwięcej miejsc uczelnia przygotowała na takich kierunkach jak: ekoenergetyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika (po 150 miejsc na studiach inżynierskich - I stopnia) na Wydziale Elektrycznym oraz mechanika i budowa maszyn (120) na Wydziale Mechanicznym. Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska zaprasza na studia na takich kierunkach jak: budownictwo, inżynieria rolno-spożywcza, inżynieria rolno-spożywcza i leśna, inżynieria środowiska oraz ochrona środowiska.

Ilustracja do artykułu PB fot. P.Tadejko.jpg

Niezmiennie oblegany kierunek oferuje Wydział Informatyki - informatyka I stopnia  (48 miejsc). Różnorodną propozycję przygotował Wydział Inżynierii Zarządzania - tu można wybierać spośród 5 kierunków I stopnia: logistyka, turystyka i rekreacja, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz nowość - inżynieria meblarstwa. Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce zaprasza tych, którzy chcą studiować leśnictwo. W sumie na niestacjonarnych studiach I stopnia Politechnika Białostocka dysponuje ponad 1000 miejsc.

Ci którzy chcą zaocznie zdobyć dyplom magistra mają do wyboru 8 kierunków: budownictwo, inżynieria rolno-spożywcza i leśna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, zarządzanie oraz mechanika i budowa maszyn. Na przyszłych magistrów czeka 350 miejsc na największej w regionie uczelni technicznej.

Rejestracja poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) potrwa  do 12 września 2018 roku. Więcej informacji na stronie internetowej Uczelni:
https://pb.edu.pl/kandydaci/rekrutacja-studia-1-i-2-stopnia/rekrutacja-na-studia-1-stopnia/harmonogram-rekrutacji/

facebook