Dodana: 28 listopad 2018 08:29

Zmodyfikowana: 28 listopad 2018 09:21

Najlepszy informatyk młodego pokolenia poszukiwany. Po raz szósty startuje Białostocki Test Informatyków

W środę, 28 listopada, odbędzie się kolejna edycja Białostockiego Testu Informatyków. - Jak co roku postanowiliśmy wyprzedzić Mikołaja i rozdajemy prezenty, dla tych którzy ciężko pracowali przez cały rok. Do wygrania mamy 10 000 zł, 6 płatnych staży oraz indeks Wydziału Informatyki! Młodzież szkolna powalczy o indeks, a studenci o nagrody finansowe i pracę u najlepszych pracodawców naszego regionu - mówi prodziekan do spraw promocji i współpracy Wydziału Informatyki PB dr hab. Dorota Mozyrska, prof. PB.

Ilustracja do artykułu plakat_bti_m.jpg

Tradycyjnie zadania konkursowe przygotowują firmy współpracujące z Wydziałem Informatyki. W tym roku to14 przedsiębiorstw: AC S.A., Acaisoft Poland Sp. z o.o., AIUT Sp. z o.o., CFT, EXADEL, intive, Owned Outcomes, PLUM Sp. z o.o. , RYDOO (iAlbatros), Software Hut, TJ Software, Transition Technologies PSC sp.zo.o, X-Code Sp. z o.o., ZETO.

Zadania podzielone są na 10 kategorii tematycznych: algorytmika, projektowanie obiektowe, bazy danych, znajomość języka Java, C#, C++, Python, technologie mobilne, webowe, analiza danych.


Zwycięstwo w jednej z kategorii to 500 zł. Dodatkowo osoba, która zdobędzie najlepszy wynik w wybranych 6 kategoriach otrzyma 2500 zł, osoby z kolejnymi dwoma najlepszymi wynikami zdobędą 1500 zł i 1000 zł. A najlepsi otrzymają w tym roku ofertę płatnych staży!
Szczegóły na stronie.

Już od godz. 10:30 zapraszamy wszystkich uczestników, kibiców, studentów, uczniów i nauczycieli na prezentacje firm organizujących konkurs. Zarejestrowani uczestnicy zaczynają pisać Białostocki Test Informatyków o 12:00.Rozdanie nagród - godz. 14:30 (Aula B na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej).

Białostocki Test Informatyków
Środa, 28 listopada, Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej

facebook