Dodana: 19 wrzesień 2018 13:33

Zmodyfikowana: 19 wrzesień 2018 13:33

Dzień otwarty MBA na Wydziale Inżynierii Zarządzania PB

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów serdecznie zaprasza w piątek, 21 września 2018 r. o godz. 9:00 na Dzień Otwarty MBA,. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockie w Kleosinie (ul. o. S. Tarasiuka 2)

Ilustracja do artykułu 2018_07_12-Studia-MBA-WIZ-PB.JPG

Tematem spotkania będą "Metody  profesjonalnej analizy projektów inwestycyjnych". Zajęcia poprowadzi  Lucjan Śledź z GFKM. Omówione zostaną zasady planowania i analizowania projektów inwestycyjnych. Są to najważniejsze decyzje z punktu widzenia rozwoju i zwiększenia wartości firmy. Popełnione błędy, nietrafione projekty generujące znaczne wydatki, mogą doprowadzić każdą firmę do bankructwa. Na zajęciach przybliżone zostaną zasady budowy modelu przedsięwzięcia inwestycyjnego opartego o prognozowane przepływy pieniężne. Uczestnicy nauczą się kalkulować wartość projektu, wykorzystując narzędzia oceny oparte o zdyskontowane przepływy pieniężnie.

 

Adresatami spotkania są właściciele i pracownicy firm, którzy przygotowują założenia i analizują projekty rozwojowe związane z rozbudową lub modernizacją środków trwałych oraz wdrażaniem nowych produktów.

 

 REJESTRACJA: https://goo.gl/forms/GqqU1a7EAV5GwI7N2

 

Warto przypomnieć, że od października na Politechnice Białostockiej będzie można zdobyć interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności menedżerskie oraz prestiżowy dyplom MBA. W połowie lipca umowę na realizację Programu Executive Master of Business Administration podpisali Rektor PB prof. Lech Dzienis i Prezes Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów Andrzej Popadiuk. Studia będą odbywać się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Zapisy do 1 października.

 

MBA to przepustka do najnowszej i praktycznej wiedzy przekazywanej przez ekspertów - praktyków. Wszystkie zajęcia będą kłaść nacisk na aspekt praktyczny, aby uczestnicy mogli wdrożyć najnowsze rozwiązania i metody pracy do codziennych obowiązków. 
Program MBA otwiera możliwości na nową, lepszą pracę już w trakcie trwania programu.  A menedżerowie z dyplomem MBA zarabiają średnio trzy razy więcej niż osoby z tytułem magistra, co wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak.

 

Od 1. stycznia absolwenci studiów MBA mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

 

Program Executive MBA na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej będzie trwał 3 semestry. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, ale słuchacze uczyć się będą także on-line. 

 

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów jest jednym z pionierów Programu Executive Master of Business Administration w Polsce. Program został uruchomiony w 1991 roku i od tego czasu prowadzony jest w Gdańsku, Warszawie, Katowicach. Obecnie będzie oferowany także w Szczecinie, Bydgoszczy i Kielcach. Białystok jest naszym naturalnym, partnerskim regionem. Świetnie układa nam się także współpraca z Wydziałem Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Mamy nadzieję, że ten program - dopasowany do potrzeb odbiorców z regionu podlaskiego, o formule bogatej w treści i nowoczesnej w metodyce - znajdzie zainteresowanie wśród potencjalnych słuchaczy z Białegostoku i regionu - mówił Andrzej Popadiuk, Prezes Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów w lipcu podczas podpisywania umowy z Rektorem Politechniki Białostockiej.

 

Więcej informacji: https://gfkm.pl/mba/mba-bialystok/

facebook