Dodana: 12 wrzesień 2018 10:57

Zmodyfikowana: 12 wrzesień 2018 10:57

Chiński na Politechnice Białostockiej

Politechnika Białostocka zaprasza na kurs języka chińskiego. To propozycja dla osób początkujących oraz tych, którzy chcą kontynuować naukę. Zajęcia skierowane są nie tylko do studentów i pracowników uczelni, ale także do mieszkańców Białegostoku i okolic.

Ilustracja do artykułu Sala do języka chińskiego na PB 01 (1).jpg

Kurs prowadzić będzie tradycyjnie  Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej Politechniki Białostockiej. Lektorką będzie nauczycielka języka chińskiego oddelegowana przez centralę Instytutu Konfucjusza w Pekinie. Spotkania prowadzone będą w języku angielskim, więc jest to doskonała okazją do nauki nie tylko języka angielskiego, ale i doskonalenia umiejętności porozumiewania się po angielsku. Zajęcia są odpłatne -  za roczny kurs trzeba zapłacić jedynie ok. 1200 złotych.

Zapisy przyjmujmowane są do 4 października 2018 (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). 

Więcej informacji

Warto przypomnieć, że Politechnika Białostocka od kilku lat intensywnie współpracuje z uczelniami w Chinach. Organizowane są co roku Letnie Szkoły Logistyki, gdzie studenci z obu krajów mogą zdobywać praktyczną i teoretyczną wiedzę dotyczącą właśnie logistyki i transportu. Przy Wydziale Inżynierii Zarządzania PB działa Międzynarodowy Chiński i Środkowo-Wschodnioeuropejski Instytut Logistyki i Nauki o Usługach, który założyły wspólnie Politechnika Białostocka i Zhejiang University Ningbo Institute of Technology w Chinach.

facebook