Dodana: 30 październik 2018 08:28

Zmodyfikowana: 30 październik 2018 08:28

SUPERWIKTORIA dla Mlekovity

Mlekovita została uhonorowana prestiżową statuetką SUPERWIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o doskonałej kondycji firmy. To cenne wyróżnienie otrzymują firmy, które mają znaczący wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczne statuetki zostały wręczone w trakcie Wielkiej Gali, która odbyła się w sobotę, 27 października br. w Warszawie, w Hotelu AIRPORT OKĘCIE.

Ilustracja do artykułu Superwiktoria2018.jpg

Kapituła ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodziła osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. XXI edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców była znakomitą okazją, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw.  Konkurs kierowany był do firm posiadających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej a jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie.

Otrzymanie prestiżowej nagrody SUPERWIKTORII stanowi potwierdzenie pozycji firmy na gospodarczej mapie Polski jako niekwestionowanego lidera branży, największej grupy mleczarskiej, największego producenta i eksportera produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyraz uznania dla aktywnych działań firmy, które przyczyniają się nie tylko do wzrostu całej Grupy MLEKOVITA, ale również do wzrostu gospodarczego.

 

 

facebook