Dodana: 11 marzec 2019 15:49

Zmodyfikowana: 11 marzec 2019 15:49

Hongkong jako brama do chińskiego rynku

Zapraszamy podlaskich przedsiębiorców do udziału w seminarium organizowanym przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Hong Kong Trade Development Council. Spotkanie odbędzie się 28 marca 2019 r. (czwartek) w Hotelu Villa Tradycja, ul. Włókiennicza 5, Białystok (godz.10.45-14.00)

Ilustracja do artykułu Day skyline_credit HKTDC and Graham Uden.jpg

Seminarium będzie poświęcone  możliwościom współpracy z Hong Kongiem i dalszej ekspansji na rynek chiński.  W spotkaniu wezmą udział eksperci posiadający praktyczną wiedzą dotyczącą eksportu i importu towarów z Hong Kongu bedącego jednocześnie „bramą” wiodącą na chiński rynek.

 

W czasie seminarium będziemy informowali o możliwościach wsparcia przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego  w organizacji misji gospodarczych i udziale w targach zagranicznych (dotacje w ramach poddziałania 1.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020).

 

Szczegółowy program i zasady rejestracji w załączeniu. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

Udział w seminarium jest bezpłatny

Rejestracja do dnia 26 marca na adres e-mail: piotr.szutkiewicz@wrotapodlasia.pl

REJESTRACJA NA PODSTAWIE ZAŁĄCZONEGO FORMULARZA (prosimy o  przesłanie  wypełnionego i podpisanego skanu formularza zgłoszeniowego).

 

Pliki do pobrania

facebook